SON DAKİKA
Hava Durumu

“HİZMET YOK SADECE AÇLIK EDEBİYATI YAPIYORLAR!”

AK Parti yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, aralarında Mersin’in de bulunduğu CHP’li belediyelere yüklendi: “Lütfen göz ucuyla takip edin Ankara, İstanbul, Adana, Mersin’den başlayarak CHP’li belediyeleri. Eğer taş üstüne taş koydularsa söyleyin.

Haber Giriş Tarihi: 30.06.2021 14:57
Haber Güncellenme Tarihi: 30.06.2021 14:57
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bilginhaberci.com
“HİZMET YOK SADECE AÇLIK EDEBİYATI YAPIYORLAR!”

AK PARTİLİ ÖZHASEKİ: “ADANA’YI MERSİN’İ ALDILAR, HAVAYA GİRDİLER! ORTADA YAPILAN HİÇBİR ŞEY YOK!”

Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, yerel seçimlerin ardından 2 yıl geçtiğini hatırlatmış ve CHP’li belediyelerin bu geçen dönemde hiçbir hizmet üretemediğini öne sürerek, artık konuşmaya başlayacaklarını belirtmişti. AK Partili Mehmet Özhaseki, ilk salvosunu yaptı.

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Kahramanmaraş’a geçen Özhaseki buradan CHP’li belediyelere yüklendi. Özhaseki “Millet bize yine oy veriyor, bize güvenini devam ettiriyor. Dikkat edin CHP’nin yapmaya çalıştığı baştan sona bir algı operasyonudur. Olmayan bir şeyi varmış gibi, yapmadıkları bir şeyi yapıyormuş gibi bir algı oluşturmaya çalışıyorlar.

Evet, bazı şehirlerde şimdi iktidardalar seçmenin tercihidir saygı duyarız ama lütfen göz ucuyla takip edin Ankara, İstanbul, Adana, Mersin’den başlayarak CHP’li belediyeleri. Eğer taş üstüne taş koydularsa söyleyin. Durmadan bir açlık edebiyatı yapıyorlar ama ellerindeki imkânlarla da bakıyorsun bol bol heykel açıyorlar. Demek ki bunların ihtiyacı da heykeleymiş” diye konuştu.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın ev sahipliğinde, Erciyes Kayak Merkezi’nde bulunan Kardanadam Tesisleri’nde düzenlenen AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı İstişare Toplantısı’nda konuşan Özhaseki, Türk siyaset tarihinin belli dönüm noktaları olduğunu, belediyecilik ve yerel yönetimler tarihinde de 1994’ün asla unutulmayacak bir yıl olduğunu söyledi.

“İSTANBUL, MERSİN, ADANA’YI ALINCA HAVAYA GİRDİLER!”

Bu tarihte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’da, kendilerinin de Anadolu’nun değişik kentlerinde hizmet belediyeciliği yapacaklarını belirterek iş başına geldiklerini anımsatan Özhaseki, bu sözlerine sadık kaldıklarını ve bugüne kadar da aynı şekilde hizmet belediyeciliğine devam ettiklerini belirtti. Yerel seçimlerde Ankara, İstanbul, Mersin ve Adana gibi bazı büyükşehirlerde rakipleri olan bir partinin o belediye başkanlıklarını kazanınca havaya girdiklerini ifade eden Özhaseki, “Bir özgüven patlaması yaşıyorlar ama yavaş yavaş biz de onların foyalarını açığa çıkarmaya başlıyoruz. 2 sene sabrettik, ağzımızı açmadık. Şimdi söylemeye başlayacağız. Zerre miktar hizmet ettikleri yok. Taş üstüne taş koydukları yok. Algı operasyonu çekerek devam ediyorlar. Biz yine kendi işimize bakıyoruz. Bütün bu aşamaları belediyecilikte yine AK Parti’li belediyeler olarak kendi kendimizle yarışarak yapıyoruz.” diye konuştu.

“AJANSLARLA ÇALIŞIYORLAR, ALGI YÖNETİYORLAR. ORTADA YAPILAN BİR ŞEY YOK!”

Hem genelde hem yerelde hizmet siyaseti izlediklerini aktaran Özhaseki, şunları söyledi: “Ne yazık ki bizim dışımızda Cumhuriyet Halk Partisi ise böyle bir siyaset izlemekten çok uzak bir vaziyette belediyeciliğe devam ediyorlar. Dikkat edin büyükşehirlerine aynı imkanlarda yarıştığımız halde daha taş üstüne taş koymadılar. Hiçbir hizmet üretmediler. Bu konuda becerileri de yok. Ama Allah için takdir ediyorum, algı operasyonu çekmekte üstlerine yok. Bu konuda da alkışı hak ediyorlar. Ajanslarla çalışıyorlar. Olmayan şeyi olmuş gibi, var olmayan bir şeyi varmış gibi, yapılmayan bir şeyi yapıyorlarmış gibi, çalışmadıkları halde acayip çalışıyormuş gibi bir hava ile devam ediyorlar. Bir de Cumhuriyet Halk Partisinin zaten genel siyaseti bu. Bolca bir yalan üzerine oturmuş bir politikayı izlemeye devam ediyorlar.”

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.