SON DAKİKA
Hava Durumu

KAMUOYUNA DUYURULUR

Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin İl Başkanı Cesim Ercik Son günlerde Hakkında Yapılan Olumsuz Haberlere İlişkin Basın Açıklamasında Bulundu .

Haber Giriş Tarihi: 09.08.2019 16:47
Haber Güncellenme Tarihi: 09.08.2019 16:47
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bilginhaberci.com
KAMUOYUNA DUYURULUR
Son 1 aydır teşkilatlarımızı ve partimizi hedef alan yıpratma girişimleri ve dayanaksız ucuz siyaset hamleleri bu kez şahsımla alakalı gündeme gelmiştir.

Günlerdir yerel ve ulusal basında yandaş medya kuruluşları tarafından hiç bir dayanağı olmayan ve gerçekliği olmayan konu ile ilgili kamuoyu yanlış algıdan kurtarıp bilgilendirmek adına açıklama yapma gereği doğmuştur. Benim hiç bir ortaklığımın bulunmadığı ailemin Sahibi olduğu fırın işletmelerinin Mersin ilimiz sınırları içerisinde franchice sistemiyle çalışmakta olup adresi ve yeri söylenen kaçak elektrik kullandığı iddia edilen işletme 6 Mart 2016'da Emre Tatlı isimli kişiye franchise olarak isim hakkı verilmiştir. Bu işletme ile ilgili bütün franchise evrakları bilgi belgeleri tarafımızda mevcuttur. Franchise sisteminde bilindiği üzere işletmenin bütün giderleri ve gelirleri işleten firmaya aittir dolayısıyla işletmeye ait borç şahsım ve aileme ait şitketle hiç bir bağı yoktur.
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor ve iç mekan

Adı geçen işletme ile alakalı yapılan işlemler bilgimiz dahilinde değildir. İlimizde hizmet veren elektrik sayaç okuma, dağıtım hizmeti, elektrik bedellerinin tahsilatı, kaçak elektrik kontrol ve cezai işlemler bilindiği üzere Tedaş tarafından değil özelleştirme kapsamında özel bir şirket tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple Tedaş’ta adı geçen kişi ve kişilerin görev değişikliği sebebi kurumun iç kararıdır.

Yalnız burada sürüldüğü iddia edilen kişiler Mersin’de hiç bir zaman çalışmamakla birlikte isimlerden biri genel müdürlük makamında diğer ikisi ise Genel Müdür yardımcısı olarak halen görevlerine devam etmektedirler. Konu Hakkında bilgi sahibi olunmadan bir kısım çevreler tarafından üzerimize atılmak istenen bizimle alakası olmayan bir çirkin saldırıya maruz kalmaktayız.

Bu gün itibariyle uzaktan yakından şahsımla ve aile işletmemizle alakası olmayan üzerimize atılmak istenen suç ile alakalı bu beyanları ortaya atanlar elinde hiçbir belge ve dayanak olmayan bunu yayın yapan kuruluşlar kişi yada kişiler hakkında yasal suç duyurusunda bulunacağımızı beyan ederiz. Üzerimize atılmak istenen bu çirkin saldırının yasal olarak her platformda takipçisi olacağımızı belirtmek isteriz.
Değerli Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.