SON DAKİKA
Hava Durumu

YALNIZ DEĞİLSİNİZ, LÖSEV YANINIZDA!

Belki de hayattaki en zor haberlerden biridir kanser olduğunuzu veya bir yakınınızın hastalığını öğrenmek… Bilinmezlerle dolu bir yolculuğa çıkarken yol arkadaşı arar kişiler… 22 yıldır en zor zamanlarda halkımızın yanında olan LÖSEV ’in, lösemi ve kanser tanısı alan çocuk ve yetişkin tüm hastalara bir çağrısı var: “Yalnız değilsiniz…”

Haber Giriş Tarihi: 15.06.2021 23:15
Haber Güncellenme Tarihi: 15.06.2021 23:15
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bilginhaberci.com
YALNIZ DEĞİLSİNİZ, LÖSEV YANINIZDA!

Lösemi ve diğer kanser tanılı çocuk ve yetişkinlere maddi, manevi her türlü desteği ulaştıran, hasta ve onların ailelerinin daima yanında duran LÖSEV, kanser hastalığı ile mücadelede ‘yalnız değilsiniz’ diyor. Zor günleri birlik olarak aşmak, maddi manevi desteklerle sıkıntılara çözüm sağlamak için tüm kanser tanısı alan kişileri büyük LÖSEV Ailesi çatısı altına davet ediyor.

Kanser tedavisi uzun ve zorlu bir süreç olsa da tedavi edilebilen bir hastalık. Hastalığın tedavisinde en önemli destek ise moral! Hastalar, hastalıkla birlikte bedenlerindeki değişim ile mücadele ediyor. Bu süreçte psikolojik destek almaları süreci kolay atlatmalarını sağlıyor. LÖSEV, nakdi ve ayni yardımların yanı sıra lösemi ve kanserle mücadele eden çocuk ve yetişkin hastalara manevi anlamda da destek oluyor. Sosyal ve psikolojik desteklerle her zaman kayıtlı hastalarının yanında olan LÖSEV, eğitim konusunda da çocukları ve ailelerini yalnız bırakmıyor. Çocuklar, tedavileri esnasında LÖSEV kolejinde eğitimlerine devam edebiliyor. Tedavi bursları ve eğitim burslarının yanı sıra kuru gıdadan kırmız et ürünlerine, giyimden hijyen ürünlerinden kadar her konuda hasta ve ailelerinin yanında oluyor.

LÖSEV yetişkin kanser hastalarına da maddi manevi destek

Kurulduğu ilk yıllarda lösemili çocukların yaşadığı zorluklara karşı savaşan LÖSEV, son yıllarda yetişkin, tüm kanser hastalarına da maddi -manevi desteklerini ulaştırıyor. 22 yıl önce lösemili çocukların tedaviye ulaşmasındaki zorluklara karşı kurulan LÖSEV, bugün yapılan bağışlarla lösemili çocukların yanı sıra tüm kanser hastalarının yardımına koşuyor.

LÖSEV ‘in sağladığı tüm desteklere ulaşmak isteyen kanser hastaları, ofislerin bulunduğu illerde (Ankara- İstanbul- İzmir- Bursa- Adana, Antalya, Kayseri, Eskişehir, Samsun) ofislere giderek, telefon ile arayarak, ya da tek tıkla kolayca www.losev.org.tr adresinden başvuru yapabilirler. Adana için; 0322 999 16 05 numaralı telefonu arayarak Adana LÖSEV irtibat ofisi ile bağlantıya geçebilirler.

Unutmayınız bu mücadelede asla “ Yalnız Değilsiniz”…

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.