SON DAKİKA
Hava Durumu

ASKON BÜNYESİNDE TEMİZLENECEK BİR FETÖ VİRÜSÜ YOK

ASKON Mersin Şube Başkanı İbrahim ÖZDOĞRU, kurumlardan FETÖ temizlikleriyle ilgili olarak yaptığı basın açıklamasında ilginç ifadeler kulandı.

Haber Giriş Tarihi: 12.08.2016 17:39
Haber Güncellenme Tarihi: 12.08.2016 17:39
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bilginhaberci.com
ASKON BÜNYESİNDE TEMİZLENECEK BİR FETÖ VİRÜSÜ YOK
 Başkan İbrahim ÖZDOĞRU şu ifaedelere yer verdi ;“ASKON 28 Şubat darbe süreçlerinde darbeye rağmen hayat bulmuş bir kurumdur. Herkes bilir ki, ASKON Rahmetli ERBAKAN hocamızın delaletleriyle kurulmuştur. Bu öyle ilginç bir nokta ki, doğduğu günden bu tarafa FETÖ yapıları ve bağlılarıyla her zaman “KAN UYUŞMAZLIĞI” yaşamasına sebep oldu. Bugün herkes Erbakan’ı rahmetle anarken, FETÖ’nün Erbakan’ı durdurmak için Milli Görüş hareketini engellemek ve Refah Yol hükümetini yıkmak için görev alan bir yapı olduğunu itiraf ediyor.

ASKON salim bir yapıdır. Gezi olaylarında da, milli iradeye kastedildiğinde de, yine en net tepkiyi ortaya koyan ve hükümetimizin yanında dimdik duran ASKON’du.

“4 Ağaca karşı 400 bin fidan” serlevhasıyla önemli bir toplumsal reaksiyon ortaya koymuş ve bunu ilk olarak yapan bir STK olmuştu.15 Temmuzda da aynı ruhla hareket etti ve daha darbenin karakteri ortaya çıkmadan darbeye karşı olduğunu ve darbenin millet aleyhine bir hareket olduğunu

kamuoyuna ileterek darbeye karşı direneceğini beyan etmişti. Bu noktada şunu açıkça söylemek istiyorum ki, 17-25 Aralık gibi hareketleri yaşamlarına rağmen hala FETÖ mensubu bulundurup, bugün FETÖ temizliği yapmaya çalışanlar önemli bir vebali boyunlarında taşımaktadırlar. ASKON bünyesinde ise temizlenecek bir FETÖ virüsü bulunmamaktadır.

www.bilginhaberci.com/ FERDA BİLGİN

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.