SON DAKİKA
Hava Durumu

“BU MİLLET BU YAPILANLARIN ALTINDA KALMAYACAK”

İstanbul’da gerçekleştirilen hain terör saldırısını kınayan AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, “Acımız büyük. Yastayız ama bu terör hadiselerinin kökünü kurutacağız. Sadece polisimiz ve askerimiz değil tüm siviller, yani bütün Türk Milleti olarak terör örgütünün kökünü kazımak için çalışacağız. Bu güç birliği ile birlikte alçak terörü sıfırlayacağız. Çünkü artık tek bir şehidimiz bile fazla. Bunun için hepimiz üzerimize ne düşüyorsa yapacağız ve başaracağız” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 14.12.2016 10:14
Haber Güncellenme Tarihi: 14.12.2016 10:14
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bilginhaberci.com
“BU MİLLET BU YAPILANLARIN ALTINDA KALMAYACAK”
 AK  Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, il Yönetim Kurulu Üyeleri ve Akdeniz İlçe Başkanı Zafer Şahin Özturan ile birlikte Beşiktaş'taki hain saldırıda şehit düşen polislerimiz için Mersin Emniyet Müdürlüğü ile Çevik Kuvvet Mersin Şube Müdürlüğü’ne başsağlığı ziyaretinde bulunarak şehitlerimiz için dualar ettiler.
Görüntünün olası içeriği: 24 kişi, ayakta duran insanlar
“BU MİLLET BU YAPILANLARIN ALTINDA KALMAYACAK”
Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, oturan insanlar, ekran ve iç mekan
İstanbul’daki hain saldırıyı kınayan Ercik, “Acımız büyük. Yastayız ama bu terör hadiselerinin kökünü kurutacağız. Sadece polisimiz ve askerimiz değil tüm siviller, yani bütün Türk Milleti olarak terör örgütünün kökünü kazımak için çalışacağız. Bu güç birliği ile birlikte alçak terörü sıfırlayacağız. Çünkü artık tek bir şehidimiz bile fazla. Bunun için hepimiz üzerimize ne düşüyorsa yapacağız ve başaracağız. Bugün müdürümüzü, ekibini, yapacaklarını dinleyince buna olan inancımız daha da arttı. Hangi mensubiyette olursa olsun terörün karşısına millet olarak tek yürek dikilecek ve bu işin üstesinden geleceğiz. Bu millet bu yapılanların altında kalmayacak. Bu hainleri kendi kanlarında boğacağız. Bu kalleş saldırılara Türk milletinin tahammülü bitti. Nerede nasıl hareket edileceğine işaret edildiğinde de millet olarak herkes gereğini yapacaktır. İnşallah bu saldırı son olur. Türkiye dünyanın en güzel ülkelerinden birisi. Adeta bir cennette yaşıyoruz. Bu cenneti içimizdeki hainlerle, dış mihrakların yönlendirmesiyle cehenneme çevirmeye çalışıyorlar. Buna müsaade etmeyeceğiz. Bu ülkede herkes mutlu ve müreffeh yaşayabilir. Bir tanesinin sonunu 15 Temmuz kalkışması sonrasında getirdik. Bunu Türk milleti tek yürek olup yaptı. PKK'ya da aynısını yapacak. Biz bütün emniyet teşkilatının yanındayız. Onlar vatanı milleti için göğsünü siper ederken biz de yaparız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Allah bir daha böyle bir acıyı bu millete yaşatmasın."dedi
www.bilginhaberci.com/Ferda Bilgin

 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.