SON DAKİKA
Hava Durumu

LİDER DEVLET BAHÇELİ

Türkiye'nin ve doğal olarak milletimizin sıkıntılı günlerden geçtiğini söylemeye gerek yok, hatta sadece Türkiye Türklerinin değil başta Irak ve Suriye Türkleri olmak üzere tüm dünyanın dört bir köşesinde yaşayan Türklerin, çok büyük sıkıntılarla karşı karşıya olduğunu yok edilmek istendiklerini rahatlıkla belirtebiliriz.

Haber Giriş Tarihi: 22.10.2014 08:20
Haber Güncellenme Tarihi: 22.10.2014 08:20
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bilginhaberci.com
LİDER DEVLET BAHÇELİ
Kırım, Doğu Türkistan'da, Kerkükte,Telaferde işbirlikçilerin desteğiyle yaşanan hadiseleri görünce Türkiye'de son aylarda yaşananlara bakarak, ülkemizin derin bir mücadele şartlarına sürüklendiğini görüyoruz.

İktidar geldiği günden bu yana yanlış politikalarının ve sözde açılım adıyla ihanetin önünü açmasının bu süreci bu hale getirmiştir. Anadolu da olayın seri sebebi bunlar derler evet aynen tek suçlu ikidardır.İçteki işbirlikçiler ve dış ihanet şebekeleri ise haddini aşmış durumdadır. Buna karşılık Türk Milleti mutlaka çareler üretmelidir.

Bu çare; demokrasi ve hukuk sınırları içinde kalınarak, Türk Milliyetçileri iktidar olmalıdır. Bu nasıl olacaktır? Eğer Türk Milliyetçileri milli mücadele şartlarına sürüklendiğini kabul ediyorsa ve demokrasi içinde hukuka bağlı kalınarak bir şeyler yapmak istiyorsa, en gerçekçi adımları atmak zorundadır..

Benim seslenişim; MHP kadroları ve gönüllülerinden ziyade, bu güne kadar herhangi bir nedenle tercihini ülkücü hareketten yana kullanmamış vatandaşlarımıza... Gelin canlar bir olalım, iri olalım, diri olalım! MHP kadroları ve Türk Milliyetçileri,sahip oldukları tecrübe ve köklü fikirler nedeni ile zaten ne yaptıklarını bilen insanlardır.

Buna karşılık harekete tereddütlü, önyargılı ve güvensiz yaklaşan milyonlarca Türk Milletine mensup kardeşimiz vardır. Şimdi zaman, bu kardeşlerimizin MHP üzerine düşünmelerini sağlama zamanıdır. Edirne'den Kars'a bu memleketin her köşesi vatan toprağı ve bu bayrağı dalgalandırmak şerefimizdir.

Dış güçlerin ve onların yerli işbirlikçilerinin; Türk devletine ve Türk Milletine nasıl saldırdıkları artık alenileşmiştir. Yani bilmiyorduk, görmemiştik, duymamıştık gibi söylemler artık mazeret olmaktan çıkmıştır. Şer cephesinin saldırılarının çok değişik boyutlarının olduğunu görüyoruz. Bu boyutlardan biri de, Devlet Bahçeli'ye karşı inanılmaz bir kara propaganda yürütmek ve onları Türk toplumuna farklı tanıtmaktır. Bunun niçin olduğu, son günlerde daha anlaşılır hale gelmiştir.

Şimdi yapacağımız şey; hem olayları hem de bu olaylardan kendimizi nasıl kurtarabileceğimizi düşünmektir. Onun için, elinizdeki en önemli alternatif olan MHP üzerinde düşünmenizi, size bir kez daha salık veriyorum. Yaşanan hadiselere objektif kararlar vermemiz için Türk dünyasının kalbi olan MHP Genel merkezinden gelen açıklamalara Türk Milliyetçileri kulak vermelidir aksi takdirde münferit yapılacak her türlü eylem,söylem önce kişiye sonra hareketin mensubu ise davaya zarar verecektir.

Sayın Devlet Bahçeli; size ne medyanın anlattığı ne de kara propaganda odaklarının saldırdığı gibi bir siyasi kuruluştur. MHP kadroları ve Devlet Bahçeli; sadece ve sadece Türk Milletine hizmet etmekten ve Türk Devletini sonsuza kadar yaşatmaktan başka gaye taşımayan ve akla hayale gelmedik saldırılara rağmen dimdik ayakta kalan insanlardır.

MHP ve lideri Devlet Bahçeli; dürüsttür, çalışkandır, ilkelidir, fedakardır, vizyonerdir, tecrübelidir ve Türk Milletinin demokrasi yolu ile vereceği"Milli Mücadele"nin de talibidir. Türkiye'de son özellikle son aylarda yaşananlar, dünyanın her hangi bir yerinde yaşansa ve oralarda MHP gibi bir parti ve Bahçeli gibi lider olsa, emin olun ki; en az yüzde 60 – 70 destek ile o parti iktidar yapılır. O halde biz niçin yapmayalım? Ülkücüleri sokak eylemlerinden uzak tutan kadrolara selam olsun!!!

Devlet Bahçeli liderliğindeki MHP'ye saldıran gizli AKP baykuşları özellikle siz okuyun; 2011 seçimlerinde aldığı yüzde 13.01 desteğe ve çıkardığı 53 milletvekili sayısına ve henüz 24. Dönem tamamlanmamasına rağmen, TBMM'de; 460 Kanun teklifi, 395 Meclis Araştırma Önergesi, 20 Genel Görüşme Önergesi, 7 Gensoru, 3543 Sözlü Soru, 18898 yazılı soru ve 241 Gündem Dışı Konuşma ile Türk Milleti adına yasama ve denetleme görevini de büyük bir başarı ile yerine getirmiştir.

Bu bağlamda medyanın parti içi eylemlerine yer vermediğini düşündüğümüzde başarısızlık gibi söylemler rahmani değildir. MHP'ye muhalif, önyargılı ve güvensizlik içinde olanlara sesleniyorum. Seçim 2015 geliyor. Haziran 2015 seçimleri Türk Milleti için, varolmak mücadelesi içinde geçecektir.Yaşadığımız bu günleri "Milli Mücadele" günlerine benzetiyorum.

Çıkış arıyorum ve sizlerinde bu durumdan çıkış için kafa patlattığınızı biliyorum. Onun için düşüncelerimizi netleştirelim ve gücümüzü birleştirelim diyorum.

Dediğim gibi lafım sözüm; milyonlarca Türk seçmenine! Eğer vereceğimiz bir karış toprağımız yok ve neslimize mirası eksiksiz bırakmak zorundayız ve de geleceğe ihanet edemeyiz diyorsanız, MHP üzerinde düşünmek zorundayız...

Şahsımın tıpkı bunları hatırlatma zorunluluğu olduğu gibi!

HACI BEKTAŞ ADIGÜZEL
   
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.