SON DAKİKA
Hava Durumu

TAYYİP ERDOĞAN MERSİN'E KÜSMEDİ

Uzun süredir bu şehrin havasını suyunu oksijenini alarak büyüdüm.Doğmadım belki bu şehirde ama bu şehir karnımı doyurdu. Bu şehri herşeye rağmen seviyorum..Bu şehirde eskiden tek korkumuz akşam karanlığı çöktüğünde tanımadığımız ailemizden olmayan amcalardı kötü kalpli teyzeler..Oysa şimdi bu şehirde öfke var,ihanet var,kin var, anasını babasına evladı kardeşe sattıran siyaset var...

Haber Giriş Tarihi: 19.10.2014 21:24
Haber Güncellenme Tarihi: 19.10.2014 21:24
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bilginhaberci.com
TAYYİP ERDOĞAN MERSİN'E KÜSMEDİ
 Siyaset hep vardı ama bu kadar kirli değildi..Bu denli çıkar için bir birini ezerek bizi yaratanın emirlerini unutarak çırağın ustasını sırtından vuracak kadar değildi.Sağcı da vardı solcu da Kürt de vardı Türk de Alevisi,Yahudisi,Ermenisi,Arabı,Fellahı velhasılı Mersin'i Mersin yapan 77 millet mozaiği. O yıllardan bu yıllara miras kalamayan tek şey ise saygı ,sevgi ,hoşgörü ve kardeşlik...
Sağcısı solcusundan kız aldı kız verdi. A partilisi B partiliyi görünce birbirine çay kahve ısmarlar memleket meselelerini adabı muaşeret kurallarını çiğnemeden konuşurdu. Biz bu günleri özler olduk ben çok yaş eskitmesem de benim büyüklerim bu günlerin kıymetini arar oldular.
Seçim sürecinden sonra Ak Parti'nin Mersin Yerel Seçimlerinin hüsranı üzerine kendi çıkarlarına yağ sürmek isteyenler bir dedikodu furyası çıkartıp " Arık Mersinde bu günden sonra birşey olmaz ( o dönemin Başbakanı) Tayyip Erdoğan bile Mersini silmiş boşver" diyerek adeta kendi içindeki kemirici kurtları başkalarının tenyaları ile birleştirmeye böylece yıpratma amiplerini bünyeye sokma çabasına girenler sözümün bundan sonraki kısmı sizedir üzerinize alın ve artık gerçekten partili olmanın teşkilatlanmanın farkına varıp Mersini nasıl kazanırız diye sözde slogan atmayıp özde birliğe varın. Bakanların ve devlet büyüklerinin her ile ayrı ayrı insiyatifi yoktur!!! Onlar görevleri gereği ilgili yasa ve maddeleri uygulayıp yatırımların gerçekleşeceği müjdesini verip devamlılığını takip ederler. İllerdeki yönetici ve başkanlarda halkın ihtiyaçlarını ve halkın çıkarlarını gözeterek bu devlet büyükleri ile görüşmeleri sıklaştırıp sona varımı sağlarlar. Benim siyasetten anladığım bu. Lafla peynir gemisi yürümez zira bizler Osmanlı torunlarıysak gemileri karada da yürütürüz.
Belediye başkanı, il başkanı ,garnizon komutanı başta olmak üzere diğer birim ve amirliklerinin yegane görevi Halk için ortak paydada buluşmaktır.
Yok bu paydada buluşamıyor iseniz bırakın halk düşsün yollara varsın şahın huzuruna.... 
Elbet bu halkında vardır bir sözü ŞAHA.......
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.