SON DAKİKA
Hava Durumu

TURAB’DA GÖREV DAĞILIMI BELLİ OLDU

Türk Arap Ülkeleri İşadamları Derneği Genel Kurul’un ardından ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı. Toplantıda yeni seçilen yönetim kurulunda görev dağılımı yapıldı

Haber Giriş Tarihi: 10.03.2016 21:27
Haber Güncellenme Tarihi: 10.03.2016 21:27
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bilginhaberci.com
TURAB’DA GÖREV DAĞILIMI BELLİ OLDU
 Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Genel Kurul’un ardından Türk Arap Ülkeleri İşadamları Derneği (TURAB) Genel Başkanlığa seçilen Canan Sunay, ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. İlk toplantıda yönetimde görev dağılımı yapıldığı bildirildi. Konuyla ilgili açıklama yapan TURAB Genel Başkanı Canan Sunay, “Genel Kurulun ardından ilk toplantımızı gerçekleştirdik. 22 Arap ve 7 Türki Cumhuriyet arasında sosyal, kültürel ve ekonomik ilişkileri güçlendirmek amacıyla 2003 yılında kurulan derneğimiz bu süreçte büyük mesafe kat etmiştir. Genel Kurulumuzda değerli üyelerimiz bizleri bu göreve layık görmüştür. Daha aktif, daha üretken bir yönetim olarak üyelerimizin bizlere olan güvenlerini layık olmaya çalışacağız. Bu zorlu yoldaki yürüyüşümüz başarıyla devam edecektir” diye konuştu.

Tek listeyle gidilen olağan Genel Kurul’da yeni seçilen yönetimin ilk toplantısında eski Başkan Emin Ucuz, Yüksek İstişare Kurulu Başkanlığa, Derneğin kurucu üyesi Sedat Kutlu da Onursal Başkanlığa seçildi.

TURAB’DA YENİ GÖREV DAĞILIMI ŞU ŞEKİLDE OLUŞTU:

Genel Başkan Canan Sunay, Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Armağan Öner, Üye İlişkilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Hamidi, Şubelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nejdet Kılıç, Genel Merkezden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tarık Ciğer, Temsilciliklerden ve Sosyal İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fahri Kuş, Genel Sekreter Hamdi Gökalp, Genel Sekreter Yardımcısı Emrah Deniz, Genel Sayman Feridun Yavuz, Genel Sayman Yardımcısı Özgür Güler, Yönetim Kurulu Üyeleri; Jan Taşçı, Adem Erol, Metin Altınsoy.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.