SON DAKİKA
Hava Durumu

AK ADAYLAR GÜÇLÜ MERSİN YOLUNDA

Birlik, Bereket ve Bolluk için 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri kapsamında AK Parti Mersin Milletvekili adayları güçlü Mersin yolunda çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 04.06.2018 18:22
Haber Güncellenme Tarihi: 04.06.2018 18:22
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bilginhaberci.com
AK ADAYLAR GÜÇLÜ MERSİN YOLUNDA
ÜLKEMİZİN  GÜÇLÜ  BİR HUKUK DEVLETİ OLMASI YÖNÜNDE ÖNEMLİ ADIMLAR ATTIK
AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın ve Milletvekili adayları Ali Keser ve Zeynep Şemsi Aysalar Seçim Çalışmalarını Tarsus ilçesinde köy ziyaretleri yaparak destek istedi. Vatandaşlarımıza hizmet etme, adaleti her alanda tesis etme, ülkemizi kalkındırma ve refahı ülke geneline yaygınlaştırma amacıyla 2002 yılında göreve talip olduğumuz günden bugüne demokrasimizin bir gereği olarak her zaman milli iradeyi esas aldıklarını ifade eden AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın ‘’İcraatlarımızı vatandaşlarımızın yani milli iradenin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirdik. Türkiye’nin partisi iddiasıyla koyulduğumuz hizmet yolunda iktidarlarımız süresince Türkiye’nin kronikleşmiş pek çok meselesini çözüme kavuşturduk. Hizmetlerimizi sunarken vatandaşlarımızın hangi inanç sistemine, mezhebe, kökene, kültüre ve gelir düzeyine mensup olduğuna bakmadık. Demokrasinin önemli bir gereği olarak ülkemizin  güçlü  bir hukuk devleti olması yönünde önemli adımlar attık.’’ Şeklinde konuştu.
YENİ SİSTEMLE BİRLİKTE, KAPSAMLI BİR KALKINMA HAMLESİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ
AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan ve Milletvekili adayları Orhan Kemal Yüksel ve M. Naci Durmaz Seçim çalışmalarını Toroslar ve Akdeniz ilçesinde esnaf, mahalle ve ev ziyaretleri yaparak destek istedi. Yeni yönetim sistemi ile birlikte, yeni ve kapsamlı bir kalkınma hamlesi gerçekleştireceklerini vurgulayan. AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan ‘’ Ülkelerin tarihinde her zaman karşısına çıkmayan büyük bir fırsat olarak görülmesi gereken bu sürecin, her bakımdan milletimizin yükselişine vesile olacağına inanıyoruz. Bu dönemde bir taraftan teknolojik atılımlar yaparak ekonomimizi büyütürken diğer taraftan da her alanda daha kaliteli hizmetlerle tanışacağımız bir ortam hedefliyoruz.’’ Şeklinde konuştu 
‘ADALET’ KAVRAMINI HER ŞEYİN ÜZERİNDE TUTTUK
Seçim çalışmalarını  Erdemli ve Silifke ilçelerinde esnaf ve mahalle ziyareti yaparak devam eden. Milletvekili  Adayı Bilal Özkan, ‘’ AK Parti olarak kurulduğumuz günden bugüne partimize adını verdiğimiz ‘adalet’ kavramını her şeyin üzerinde tuttuk. Partimiz hukukun üstünlüğüne dayalı yönetim anlayışının teminatı olmaya devam edecektir. Ülkemizde adaletin, hukukun üstünlüğüne dayalı, herkesin güven duyduğu, her türlü güç odağından bağımsız, tarafsız, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilen bir yapıda olmasını her daim tesis etmeyi kendimize vazife biliyoruz.’’ Şeklinde konuştu.


Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.