SON DAKİKA
Hava Durumu

ÖZER MAZLUMLARIN SESİ OLMAYA GELİYOR

AK Parti Gülnar belediye başkan aday adayı Huriye Özer İlçe Başkanlığına ilk başvuruyu yapan kişi oldu.

Haber Giriş Tarihi: 07.11.2018 09:22
Haber Güncellenme Tarihi: 07.11.2018 09:22
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bilginhaberci.com
ÖZER MAZLUMLARIN SESİ OLMAYA GELİYOR
Özer yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi;
Saygıdeğer hemşerilerim, 31 Mart 2019 da yapılacak yerel seçimin, ülkemize milletimize ilçemize hayırlar getirmesini diliyorum
Bu yola çıkmış tüm aday adayı arkadaşlara başarılar diliyorum.
Ak sevda yürek işidir, vatan işidir, bayrak sevdasıdır. Millet hizmet aşkıdır.Göreve talip olmak bir davadır.Ve bu davaya inanmış biri olarak Gülnar halkının da isteği ile aday adayı olmayı uygun gördüm. Yaşadığım, suyunu havasını teneffüs ettiğim Gülnar’ımızın sorunlarını en iyi bilen biri olarak, sizlerin yardımları ile, bir olup birlikte olup ik
tidarın imkanları ile de daha çok çalışarak, daha fazla hizmet için, yepyeni, dinamik, genç ve kadınlarımızın etkin olduğu yerel yönetim anlayışı ile sizlerden görev ve yetki istiyorum ve bunun ilk adımı olan aday adayı başvurumu yapmış bulunmaktayım.
Özer Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı


Yeni Türkiye yolunda, yüzyıla damgasını vuran yatırımlarla, çıkışlarıyla ve sadece ülkemizin değil tüm mazlum ve islam coğrafyasının umudu olan liderimiz Sayın RECEP Tayyip Erdoğanın yolunda bizlerin ve insanlığın ufkunu açan Ak Partide Belediye Başkanlığı görevine talip olmak bir cesaret işi olduğu kadar, büyük bir onur ve şereftir.
Hizmet etmede, küreselleşmiş dünyanın global, ekonomik düzenine-ortamına, stratejisine Radikal’de interaktif bakarak Gülnar’ımızı farklı bir yayla kenti yapmak için, partimizin ve Gülnar halkının yardımı ile başaracağım. Türkiye'nin Partisi AK PARTİ’nin insan eksenli hizmet anlayışını ilçemize taşıyınca bir başarı hikayesi doğacağına yürekten inanıyorum.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Huriye Özer ve Tevfik Kalemci dahil, iç mekan

Belli bir misyonumuz ve vizyonumuz var.
Yenilikçi, ilkeli, akılcı, sorumlu ve her bir bireye hitabedebilecek en iyi hizmeti sunmak öncelikli hedefim. Ak parti Genelmerkezin; Kadınların aktif siyasette görev almasını özendirmesi; ülke ve kent sorunlarına duyarlı, tecrübeli ve yaşadığı kente değer katacak kadın adayların varlığının, başta ülkemiz demokrasisine güç katacağına inanıyorum.
Kadının sosyal statüsünün giderek güçlendiği çağdaş dünyada, yaşadığım bu ilçe için bende varım diyorum.Ve ilçemin ihtiyaçlarına göre projeler hazırladım ve yine eksik projelerimiz varsa sizlerle birlikte belirleyip, en kısa zamanda uygulamalar noktasında hızlı davranacağımın da teminatını veriyorum.
Gülnarlı hemşerim; hizmet hedefim.!
Laf değil icraat, vaat değil üretim; tek hedefim.!
Gülnar, tarihin geçtiği yerde, sözü geçen de bir yer olacaktır.!

www.bilginhaberci.com/FERDA BİLGİN

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.