SON DAKİKA
Hava Durumu

“TOROSLAR’DA GÖNÜLLER HAZIR, KADINLARIMIZ HAZIR”

MHP Toroslar İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’nın Ayışığı Konferans ve Düğün Salonu’nda ‘Sen Yoksan Bir Eksiğiz’ adıyla düzenlediği Kadın Şenliği programı yoğun bir katılım ve coşkuyla gerçekleşti.

Haber Giriş Tarihi: 27.01.2019 13:17
Haber Güncellenme Tarihi: 27.01.2019 13:17
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bilginhaberci.com
“TOROSLAR’DA GÖNÜLLER HAZIR, KADINLARIMIZ HAZIR”
 Salona eşi Aydan Tuna ile birlikte yoğun tezahüratlar eşliğinde giren Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, kadınlardan herkese Cumhur İttifakını anlatmalarını istedi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından programın açılış konuşmasını MHP Toroslar İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Mersin yaptı. Mersin, ekip arkadaşları ve gönüldaşlarıyla birlikte sahaya inerek, seçim çalışmalarına aylar öncesinde başladıklarını belirterek; “Çalışmalarımızı gayretli ve hızlı bir şekilde sürdürüyoruz.Biz kadınlar daha çok çalışarak 31 Mart günü Mersin’de partimizi hep birlikte zafere taşıyacağız” dedi.

Daha sonra söz alan MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan ise, kadınlara güvendiklerini ve iki aylık süreçte çok çalışarak zafere hep birlikte ulaşacaklarını vurguladı.

Doğan; “Allah tüm kadınlarımızdan razı olsun. Sizlerle bir arada olmak ne güzel mutluluk.31 Mart 2019 tarihinde çok önemli bir seçime gidiyoruz. Hepiniz biliyorum ki Cumhur ittifakı adayımız Atsız Afşin Yılmaz’ı Toroslar Belediye Başkanı, Hamit Tuna Başkanımızı da Büyükşehir Belediye Başkanı yapmak istiyorsunuz. Bunun için de çok çalışacağız. Bu çalışmamızı da Kadın Kolları Teşkilatımız ile birlikte düzenli ve planlı bir çalışma ile yapacağız. Seçim Koordinasyon Merkezlerimizdeki çalışmalarımızı sahaya yansıtacağız. Hepiniz sahaya inseniz bırakın Mersin’i Türkiye’yi alırız Allah’ın izniyle” dedi.

MHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Atsız Afşin Yılmaz da kadınlara büyük önem verdiklerini ve bu doğrultuda önemli projeleri hayata geçireceklerinin bilgisini vererek; “Sizlerle yürüyerek mutlu bir yolumuz, 31 Mart’ta kazanılacak büyük zaferimiz var” dedi.

Yılmaz; “Şehir merkezi ve kırsal demeden sizlerin kültürel, sosyal ekonomik hayatın içinde daha yoğun bir şekilde yer almanızı sağlayacağız. Hamit Tuna Başkanımızın açtığı sertifikalı meslek edindirme kurslarını daha da geliştireceğiz. Hamit Tuna Başkanımızın geniş vizyonu ve gayretleriyle çağ atlayan Toroslar, yeni dönemde projelerimizle çıtayı daha da yükseltecektir. Sizlerle birlikte el ele yürüyerek, Toroslarımıza kazandıracağımız nice projelerimiz var. Hep birlikte Toroslar’da sokak sokak, ev ev gezerek, herkesin kapısını çalarak, Hamit Tuna başkanımızla beraber inşa edeceğimiz yeni Toroslar’ı ve Mersin’i anlatmaya hazır mıyız” dedi.

Cumhur ittifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna da tüm kadınlara seslenerek; “Toroslar’da hepinizin kardeşi, ağabeyi, evladı ve gardaşı olduk. Hepinizin gönlünde yer edindik. Hepsinden önemli olan da bu. Allah hepinizden razı olsun. Buradaki bu kalabalığı gördük ki Toroslar’da gönüller hazır, Kadınlarımız hazır” dedi.

Programı organize eden MHP Toroslar İlçe Kadın Kolları Başkanlığına teşekkür eden Başkan Tuna; “Kıt imkanlara sahip olan Toroslarımızın 15 yılda çehresini değiştirdik.Ve kadınlarımıza yönelik birçok projeyi hayata geçirdik. İnşallah 31 Mart’tan sonra adayımız Atsız Afşın Yılmaz ile Toroslar’daki bu projelerimiz devam edecektir. Kadınlarımızı çok önemsiyoruz. Sağlıklı kadın, sağlıklı nesil demektir. Sağlıklı nesil gelecekte sağlıklı toplum demektir. Büyükşehir’in imkanları geniş ve yetkileri daha fazla.15 yıllık belediyecilik tecrübemizi ve 24 yıllık siyasi deneyimimizi inşallah Mersinimizin geneline yaymak istiyoruz. Özellikle ve önemle altını çiziyorum. Herkesin sandığa gitmesini istiyoruz. Siz bizim öncü kuvvetimizsiniz. Tüm çevrenizi, hısım ve akrabalarınızı ikna ederek, 31 Mart seçimlerinin ne kadar önemli olduğunun altını çizerek, Cumhur ittifakını anlatmanızı istiyoruz. Yaşantımızla mütevaziyiz ama projecilikte asla mütevazi değiliz. Ekip arkadaşlarımız ve sizlerle beraber bir yönetişim anlayışı içerisinde ortak aklı ortaya koymak suretiyle inşallah bu kent sadece ulusal manada değil, dünya genelinde tanınan bir kent olacaktır. Zafer Allah’ın takdiridir. Ama biz inandık ki o zafer sizin ve o zafer bizim olacak inşallah. Rabbim al bayrağın gölgesinden, Cumhuriyetin ışığından ve muasır medeniyet seviyesinin üstünde ülke olma hedefinden bizleri asla eksik eylemesin. Biz hep birlikte bir ve diri olacağız ve bu seçimi inşallah açık ara alacağız. Yaşadığımız bu seçim sürecinde bizlerin en büyük destekçisi olan tüm kadınlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

Konuşmaların ardından Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Toroslar Belediye Başkan Adayı Atsız Afşin Yılmaz, tüm katılımcılara gül dağıtarak, desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.


 
 
 
 
 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.